polskienglish

Usługi

Wstecz

usługi
Usługi alpinistyczne

Nasi pracownicy to nie tylko profesjonalni realizatorzy zadań, które z powodu skomplikowanego dostępu uznawane są przez innych za niemożliwe do wykonania, ale również samodoskonalący się zespół, wielokrotnie startujący w zawodach wspinaczkowych oraz manewrach ratownictwa wysokościowego.

Usługi alpinistyczne

Usługi alpinistyczne


Pracownicy, których zatrudnia CSA profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują zadania dotyczące rozmaitych prac na wysokościach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o pracę na wymagającym obszarze — realizujemy montaż systemów asekuracji i przeglądy i naprawy. Wciąż się rozwijamy i doskonalimy, a nasza praca to jednocześnie pasja, która sprawia, że poza obowiązkami zawodowymi bierzemy udział w zawodach i manewrach.


Usługi alpinistyczne - nasza oferta


Usługi alpinistyczne to rozbudowany zakres prac na wysokościach, do których należą:
• prace remontowe i budowlane,
• prace porządkowe,
• transport w pionie,
• demontaż,
• sprzątanie, mycie okien oraz elewacji.


Sami dopasowujemy oraz instalujemy systemy linowe odpowiednie dla konkretnego budynku i czynności.


Współpracujemy z godnymi zaufania partnerami biznesowymi, a jednocześnie bazujemy na własnych produktach i doświadczeniu. Takie połączenie jest gwarancją realizacji nawet zaawansowanych projektów na wysokościach, począwszy od fazy projektowania systemów asekuracji, a kończąc na ich generalnym wykonawstwie.
Przed przystąpieniem do prac wykonujemy darmową analizę sytuacji i robimy wstępną wycenę zabezpieczenia prac na wysokościach czy audytów bezpieczeństwa pracy.

Usługi alpinistyczne
Nasi partnerzy