polskienglish

Usługi

Wstecz

usługi
Szkolenia

Nasza firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku przygotowała szeroki wachlarz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy na wysokości,  systemów asekuracji przed upadkiem z wysokości oraz szkolenia alpinistyczne przygotowujące  do prowadzenia prac alpinistycznych.

Szkolenia

Szkolenia z zakresu systemów zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości


Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przygotowała szeroki wachlarz szkoleń z zakresu systemów zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, bezpieczeństwa pracy na wysokościach oraz szkolenia alpinistyczne przygotowujące do prowadzenia prac alpinistycznych.


Ochrona przed upadkiem z wysokości — szkolenia


Szkolenia z zakresu systemów zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyta przez lata pracy praktyka pozwala nam w sposób rzetelny i rzeczowy przekazać naszą wiedzę naszym słuchaczom.


W efekcie naszej współpracy otrzymasz, nie tylko certyfikaty poświadczające zdobytą wiedzę i umiejętności, ale również kompleksowe wsparcie po odbytych szkoleniach. Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania systemów asekuracji, ich przeglądów oraz napraw.

Szkolenia
Nasi partnerzy