polskienglish

Usługi

Wstecz

usługi
Montaż systemów asekuracyjnych

Wykorzystując nasze doświadczenie, wiedze techniczną, produkcję własnych produktów oraz współprace z wiodącymi na rynku producentami systemów asekuracyjnych takich jak: 3M, Capital Safety, KeeSafety, Harken, nasza firma gwarantuje montaż systemów bezpieczeństwa zgodnie z wszelkimi wytycznymi i standardami naszych partnerów i obowiązującego prawa.

Montaż systemów asekuracyjnych

Montaż systemów asekuracji


Wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę techniczną, produkcję własnych zabezpieczeń prac na wysokościach oraz współpracę z wiodącymi na rynku producentami systemów asekuracyjnych takich jak: 3M, Capital Safety, KeeSafety, Harken, nasza firma gwarantuje montaż systemów bezpieczeństwa zgodnie z wszelkimi wytycznymi i standardami naszych partnerów i obowiązującego prawa.
Wszystkie nasze zespoły instalacyjne są odpowiednio wyszkolone w zakresie montażu systemów asekuracyjnych i przestrzegania przepisów bezpieczeństwa prac na wysokości.


Jak przebiega montaż systemów asekuracji?


Każdy projekt obejmujący montaż systemów asekuracji przydzielany jest konkretnemu kierownikowi projektu, który jest odpowiedzialny za szczegółowego opisu metody prac i oceny ryzyka przed ich rozpoczęciem oraz nadzoruje wykonywanie instalacji systemów od początku do końca, w tym punkty kotwiczenia, systemy dostępu do elewacji czy liny asekuracyjne Line Life oraz słupki asekuracyjne. Organizujemy wszystkie urządzenia i narzędzia niezbędne przy realizacji, w tym sprzęt ciężki taki jak dźwigi czy podnośniki. Przechodzimy wspólnie przez inwestycje, aby upewnić się, że zadowolenie klienta jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasi klienci, którzy zatrudniają CSA do przeprowadzenia montażu systemów asekuracji, zyskują spokój i gwarancję zadowolenia z usługi.


Montaż systemów asekuracji z CSA -korzyści


- Montaż systemów zabezpieczających przed upadkiem realizowany jest przez certyfikowanych inżynierów
- Na czas całego projektu przydzielony zostaje kierownik
- Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania polityki bezpieczeństwa
- Minimalizujemy ryzyko wypadków, chorób i obrażeń

Montaż systemów asekuracyjnych
Nasi partnerzy